واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: قوانین و مقررات تامین اجتماعی برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۱۵  الی ۱۴روز سه شنبه، ۱۳ مهرماه ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی در چهار فصل از جمله کلیات و مفاهیم، حمایت های مقرر در قانون تامین اجتماعی، تکالیف کارفرمایان در قانون تامین اجتماعی و مراجع رسیدگی کننده به اختلافات بیمه ای کارفرما و سازمان تامین اجتماعی توسط دکتر مجید نجارزاده هنجنی (از اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.