آخرین جلسه سومین دوره هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در سال ۱۳۹۴ با حضور اعضا در سالن جلسات اتاق یاسوج برگزارشد. در این نشست که بیش از سه ساعت به طول انجامید اکثر اعضا هیئت نمایندگان اتاق یاسوج حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج این نشست با دستورکارهای:

بررسی عملکرد اتاق یاسوج در سال ۹۴

بررسی برنامه های اتاق یاسوج در سال آینده

بحث و بررسی در خصوص افتتاحیه ساختمان اتاق در اردیبهشت ماه

بحث و بررسی در خصوص برگزاری همایش بحران آب درسال آتی

و بحث وبررسی در خصوص ایجاد پنجره واحد سرمایه گذاری، برگزار گردید.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج در ابتدای این نشست ضمن مروری بر عملکرد این اتاق در سال ۹۴، از عملکرد اعضای هیئت نمایندگان در طی این سال تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود سال ۹۵ سالی پربار و سرشار از موفقیت برای مجموعه بخش خصوصی استان باشد.

جبار کیانی پور افزود: موفقیت اتاق یاسوج در برگزاری منظم جلسات شورای گفت گو، جلسات کمیسیون های تخصصی، همایش ها و سمینارها، اعزام هیئت تجاری اقتصادی استان به کشور روسیه و نقش پررنگ اتاق یاسوج به عنوان مشاور امین دولت در تصمیم گیری های اقتصادی استان همه مرهون زحمات تمامی اعضای هیئت نمایندگان در سالی که گذشت می باشد.

در ادامه این نشست هریک از اعضای هیئت نمایندگان اتاق یاسوج ضمن تشکر از زحمات رئیس، هیئت رئیسه و پرسنل اداری اتاق در سالی که گذشت، به ارائه ی راهکارها و برنامه های پیشنهادی خود برای سال جدید پرداختند.

در پایان این نشست اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج از ساختمان در حال احداث این اتاق که ساخت آن در مراحل پایانی می باشد نیز بازدید به عمل آوردند.