رئیس اتاق بازرگانی یاسوج برندسازی را موتور محرکه توسعه صادرات یک کشور عنوان کرد و گفت: واحدهای تولیدی این استان باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

 

جبار کیانی پور در همایش رونمایی از برند جدید شرکت سینره، افزود: ایجاد یک برند کار ساده ای نیست بلکه محصول سالها تلاش، مطالعه، تحقیق و کار عملی است بنابراین رونمایی از چنین برندهایی باید به گونه ای انجام شود که سرمشق سایر واحدهای تولیدی باشد.

 

وی اظهار داشت: برند ایجاد یک مسئولیت اجتماعی میان تولیدکنندگان و همه مصرف کنندگان دنیاست، بنابراین شرکتی که برند ایجاد می کند رهبری بخشی از رفتارهای اجتماعی افراد را در ارتباط با مصرف یک محصول به عهده دارد.

 

کیانی پور برند را به معنی تسط کامل بر یک بازار پررقابت دانست و بیان کرد: شاید رقابت در یک بازار به مراتب سنگین تر از مبارزه در یک میدان جنگ باشد، به گونه ای که امروز در تجارت جهانی بی رحمانه ترین مبارزه را مبارزه در بازار نامیده اند.

 

وی برند را ارزش سهامداران یک بنگاه عنوان کرد و یادآور شد: برندی که تولید می شود وارد ذائقه همه مردم دنیا می شود و بی درنگ نگاه مصرف کننده به سمت شخصیت تولید کننده این کالاست و آنجاست که سهامداران این کالا ارزش پیدا می کنند.

 

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج اضافه کرد: برند یافته های علمی و تحقیقاتی یک مجموعه خلاق در مورد یک کالا و ایجاد هویت بخشی به آن کالا است، هویتی که تعهد دائمی برای تولیدکننده آن کالا بوجود می آورد.

 

کیانی پور با بیان اینکه همه مسئولان نظام بر افزایش صادرات غیرنفتی و جایگزینی محصولات غیرنفتی به جای نفت در کشور تأکید می کنند، عنوان کرد: امروز برندهایی مانند «سینره» و «این لی» هویت یک ملت زنده و مردمی خلاق هستند، بنابراین باید به سمت آموزش و انتقال تکنولوژی سوق پیدا کنیم.

 

وی همچنین به نقش برند در توسعه فضای کسب و کار اشاره داشت و بیان کرد: برندسازی راهی برای ایجاد فضای کسب و کار و تلاشی برای دانش بنیان بودن و تحقیقات و توسعه بیشتر است که همه این موارد نیازمند توسعه منابع انسانی است.

 

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج برندسازی را موتور محرکه توسعه صادرات یک کشور دانست و تصریح کرد: علاوه براین، گردشگر یا توریستی که به این استان سفر می کند با خرید محصولات برندسازی شده ما می توانند در توسعه صادرات نقش ایفا کنند.

 

کیانی پور یادآور شد: معتبر بودن برند یک کالا باعث می شود مردم بدون توجه به قیمت تمام شده آن کالا، آن را خریداری کنند.

 

وی برندسازی و روش های نوین بازاریابی را مهمترین راه خروج از رکود اقتصادی دانست و بیان کرد: امروز نباید انتظار داشته باشیم شرکت سینره به تنهایی بازار جهانی را در دست بگیرد بلکه مجموعه سیاست گذاری های دستگاه های دولتی ما نیز باید با ایجاد روش های نوین بازاریابی به این شرکت کمک کنند.

IMG_7539 IMG_7550 IMG_7552 IMG_7558