واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “مدیریت ریسک در واحدهای تولیدی” برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۱۵ الی ۱۴روز دوشنبه، ۲۵ خردادماه ۱۳۹۴ در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه مرکزی یاسوج واقع در بلوار آیت اله کاشانی (سالم آباد) برگزار می شود.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله تعاریف و مفاهیم (ریسک ، خطر ، ارزیابی و ارزشیابی ریسک)، انواع ریسک ها در سازمان، محیط سرمایه گذاری و ریسک، فرآیند مدیریت ریسک و اجزای آن ، متدولوژی برای مدیریت ریسک (تجربه، چک لیست، استاندارد)، تحلیل مقدماتی خطر، (مزایا و معایب) تکنیک HAZOP وFTA در سازمان (مزایا و معایب)، تحلیل حالات خرابی و آثار آن FMEA، روش نمونه محاسبه ریسک، ارزشیابی اقدامات کاهش ریسک، نمونه عملی از اجرای فرآیند شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک، رابطه مدیریت ریسک و عملکرد شرکت، دستورالعمل ایزو در مدیریت ریسک و مطالعه موردی” ارزیابی ریسک یک واحد تولیدی” توسط استاد شهرام بیات (از اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.