واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «آموزش تهیه و بررسی طرح های اکتشاف»  برگزار می کند.
این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز شنبه، ۲۵ آبانماه ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.
لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
  • نام نویسی به صورت سیستمی از ساعت ۸:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه انجام می پذیرد.
در این سمینار مباحثی از جمله ساختار طرحهای اکتشافی، عملیات اکتشافی مندرج در طرح ها، پیشبینی هزینه ها و زمانبندی اجرایی طرح، آیین نامه ها و قوانین مرتبط با طرح اکتشافی، شرح وظایف مسئول فنی اکتشاف و استانداردها و صلاحیت فنی اکتشاف توسط دکتر شهرام شریعتی(از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.