واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «آشنایی با ارزهای دیجیتال» برگزار می کند.

WhatsApp Image 2018-12-23 at 2.03.25 PM

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز پنج شنبه، ۱۳ دی ماه ۱۳۹۷ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.
لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۹ صبح انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله تعاریف و مفاهیم پایه ارزهای دیجیتال، بلاکچین، بلاکچین و کاربردهای آن، بلاکچین و ارزهای دیجیتال، تاریخچه بیت کوین و نحوه فعالیت آن، نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، انواع ارزهای دیجیتال، فعالیت های مرتبط با ارزهای دیجیتال (سرمایه گذاری دراز مدت، خرید و فروش، سرمایه پذیری و استخراج ارز دیجیتال) و کیف پول و مفاهیم مربوط به آن توسط اسماعیل محققی (از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج  با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.