واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “آشنایی با رویه های گمرکی و ترخیص کالابرگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز شنبه، ۳۰ تیرماه ۱۳۹۷ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۹ صبح انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله بررسی استانداردهای کنوانسیون کیوتوی تجدید نظر شده در تسهیل و ساده سازی رویه های گمرکی، شناخت تسهیلات طبق بسته حمایت از تولید در صادرات و واردات و تسهیلات سامانه تجارت فرامرزی، آشنایی کلی با رویه های نوین گمرکی بر اساس قانون امور گمرکی و مراحل اقدام طبق سامانه امور گمرکی شامل: الف- رویه های ورودی ب- رویه های صدوری ج- رویه های عبوری و آشنایی با برخی حقوق قانونی صاحبان کالا و تجار در انجام تشریفات قانونی در رویه های مختلف توسط آقای رضا گرزین(از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.