photo_2018-06-11_11-07-14همایش مدیریت بحران آب  توسط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج برگزار خواهد شد.
 به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج؛ در چند ماه گذشته جلسات متعددی با حضور کارشناسان و اساتید حوزه آب و همچنین مدیران دستگاه های اداری مرتبط درخصوص نحوه برگزاری این همایش در اتاق یاسوج تشکیل شده است.
همچنین دو سخنران کلیدی در این همایش سخنرانی خواهند داشت و در بخش دوم این همایش نیز پنل تخصصی مدیریت بحران آب ( تغییر اقلیم، آب و محیط زیست) با حضور کارشناسان حوزه های مرتبط استانی و کشوری تشکیل خواهد شد.
 پرفسور عزت اله رئیسی پدر علم هیدروژئولوژی ایران و دکتر محمد صادق حمیدیان جهرمی رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع تبدیلی اتاق شیراز دو سخنران اصلی این همایش می باشند که به دعوت اتاق یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد حضور خواهند یافت.
در این همایش یک روزه سمن های فعال محیط زیستی آب، منابع طبیعی و … ، دانشجویان، مدیرگروه، رؤسای دانشکده های کشاورزی و آب دانشگاه های استان، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی مرتبط با مقوله آب و فعالان اقتصادی در حوزه های کشاورزی و صنایع آب بر و … حضور خواهند داشت.
همچنین سه تن از مدیران ارشد شرکت مدیریت منابع آب ایران نیز در این همایش حضور خواهند یافت.
هدف از برگزاری این همایش که توسط کمیسیون کشاورزی و آب اتاق یاسوج تدوین شده عبارتست از؛ آگاه ساختن بیش از پیش برای درک بحران کمبود آب بدنبال خشکسالی های اخیر و مدیریت مصرف ضعیف منابع آبی در سالهای گذشته و همچنین تدوین راهبرد و برنامه ریزی برای جهت گیری و مدیریت صحیح منابع آبی، ارائه پیشنهادات، طرحها و تدابیر پیش گیرانه در راستای کاهش اثرات بحران آب در استان کهگیلویه و بویراحمد.
این همایش از ساعت ۱۰  الی ۱۴ روز چهارشنبه ۶ تیرماه ۱۳۹۷ در محل سالن همایش های اتاق یاسوج برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است حضور در این همایش رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل yasoujccim@yahoo.com تماس حاصل فرمایند.