IMG_3035

 

واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی و علمی خود همایش یک روزه ای را تحت عنوان: استارت آپ و کارآفرینی برگزار می کند.

این همایش از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز سه شنبه، ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این همایش رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۹ صبح انجام می پذیرد.

در این همایش علاوه بر طرح مباحثی از جمله پیدایش تا بلوغ یک استارت آپ، شکل گیری ایده، تبدیل ایده به مدل کسب و کار مجاب کننده، یافتن و شناخت رقبا، ساخت تیم رویایی، تاسیس و معرفی برند از طریق شبکه های اجتماعی، جذب و تثبیت مشتری، حقوق مالکیت، تامین مالی استارتاپ و دام هایی که باید از آن ها اجتناب کرد، توسط آقای اباذر براری(از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران)، پنل تخصصی و گفتگو با  فعالین و مدیران پارک علم و فناوری استان نیز برگزار خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.