اتاق بازرگانی یاسوج برگزار می کند:

سمینار آموزشی، کاربردی”آشنایی با ساختارها و فرصتهای تجاری بازار عراق

واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “آشنایی با ساختارها و فرصتهای تجاری بازار عراقبرگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۱۵  الی ۱۴ روز دوشنبه، ۸ آبان ماه ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۸:۳۰ صبح انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله اطلاعات کلی عراق، امور گمرکی  و استاندارد، امور بانکی، نمایشگاههای عراق، مناقصات، تبلیغات در عراق، فروشگاههای زنجیره ای، ثبت شرکت در عراق، سرمایه گذاری، سلیقه مصرف کنندگان، کانالهای توزیع فروش مستقیم در عراق، مسائل امنیتی در عراق، سفر و اقامت و ویزا، خدمات پس از فروش و گارانتی و قراردادهای تجاری توسط  آقای مهدی نجات نیا (رایزن بازرگانی سابق  ایران در عراق، رایزن منتخب عراق، عمان و قطر، مشاور شرکت های صادراتی به عراق و از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.