سرای بازرگانان ایران در آستراخان روسیه با حضور استانداراستراخان، سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه، ریس اتاق مشترک ایران روسیه، چهارده نفر ازروسای اتاقهای کشور و مقامات محلی رسما افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج دفتر تجاری و غرفه ارائه محصولات استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم افتتاح شد و بازدید کنندگان از برخی محصولات تولیدی استان که توسط جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی یاسوج معرفی می شد بازدید بعمل آوردند.

در این نمایشگاه برخی از مهمترین محصولات تولیدی استان کهگیلویه و بویراحمد در کنار تولیدات ۱۳ استان دیگر جمهوری اسلامی ایران در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.

با راه اندازی دفتر اختصاصی کهگیلویه و بویراحمد در سرای بازرگانان ایران در کشور روسیه که همزمان شد با برنامه های روز ملی صادرات در هفته اخیر، به زودی شاهد خبرهای خوبی در حوزه صادرات استان  خواهیم بود و تولید کنندگان استان می توانند محصولات با قابلیت صادراتی خود را از طریق دفتر و غرفه اختصاصی استان در آستراخان روسیه به بازرگانان روسی معرفی و بفروش برسانند، تا گامی بلند در راه توسعه صادرات غیر نفتی استان برداشته شود.
گزارش تصویری این رویداد: