photo_2017-08-05_13-44-49

 

در ادامه سفر هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و روسای اتاق‌های سراسر کشور به یاسوج، نشست مشترک هیئت رئیسه اتاق ایران و اعضای هیئت نمایندگان اتاق یاسوج در سالن ساختمان اتاق یاسوج برگزار شد.
در این نشست اعضای هیئت نمایندگان اتاق یاسوج به تشریح برنامه های خود در مجموعه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج پرداختند و درخواست های خود را نیز از هیئت رئیسه اتاق ایران در جهت کمک به فعالین بخش خصوصی، تجار و بازرگانان استان کهگیلویه و بویراحمد ارائه دادند.

photo_2017-08-05_13-44-47

غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران نیز در این نشست ضمن تشکر از اقدامات هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق یاسوج بر تعامل بسیار خوب بین اتاق یاسوج و سازمان‌های دولتی این استان تاکید کرد و افزود: در همایش شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان این تعامل بسیار خوب را میان پارلمان بخش خصوصی استان و نمایندهای دولتی مشاهده کردیم که اتفاقی بسیار خوشایند و امیدوارکننده است.
شافعی بیان کرد: هیئت رئیسه اتاق ایران نیز همچون گذشته از هیچ کمکی به اتاق نوپا اما قدرتمند یاسوج دریغ نخواهد کرد و بیش از پیش پشتیبان اتاق یاسوج برای پیشبرد اهداف خود در جهت بهبود فضای کسب و کار در کهگیلویه و بویراحمد و ارائه خدمات بیشتر به فعالین اقتصادی استان خواهد بود.